Моля, влезте или се регистрирайте.
12 Декември, 2019, 10:55:48
Заглавна страница Помощ Търси Календар Вход Регистрация
Новини: Форум за индийска философия и Йога.
+  Йога Форум
|-+  Практика
| |-+  Техники
| | |-+  Отзив от участие в курс-тренинг Изкуството да живееш-част 2
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема. « назад напред »
Страници: 1 2 [3] Разпечатай
Автор Тема: Отзив от участие в курс-тренинг Изкуството да живееш-част 2  (Прочетена 8550 пъти)
Painkiller
Гост
« Отговор #20 : 26 Август, 2008, 05:39:39 »

Yogimax, чакай да те питам нещо сериозно! Ти като ходиш на тия курсове, тренинги и пр., успяваш ли по време на тях да забиваш някакви мацки или не? За толкова курсове, които си минал с колко курсантки успя да преспиш? Кажи си, не се притеснявай! И без това само мъже сме се събрали тука.
Питам те, защото ако има далавера в тая работа, да взема и аз да дойда на някой от ваште курсове. А? Преди началото на курса, ще ковна няколко мастички, да стана по-разговорлив и забаван.

А може би във вашта секта, само гуруто има право да прави секс с ученичките? Така е било при Ошо. Всички мацки са били за него. Като при хипопотамите - само водачът на стадото има право да се размножава.
Активен
yogimax
Вивекин
Публикации: 776

« Отговор #21 : 26 Август, 2008, 06:23:50 »

Сори, трябва да те разочаровам, с нито една не съм правил, и как да правиш, като задължително спим разделени по полове, има женски и мъжки стаи, че дори и баните са отделни, за да не се смесват енергии и да се пораждат желания Намигване Второ това не е секта, и трето и гуру не прави секс, тук няма ошовски истории. Той е в целибат.  Емотикон
Активен

Кой съм аз?
чери
Вивекин
Публикации: 2035

« Отговор #22 : 28 Август, 2008, 09:06:31 »

@Пенкелер

Ще има ли момиче да хареса духът ви на мастика и намерението да я полазите. Човек разсъждава, че щом сънува тези три неща и момите тръпнат за него. Обаче чакшата и чинийката нямат свободна воля. Тяхната съдба е да бъдат изядени и изпити, те не се съпротивляват. Нищо. Като му цапнете две и ви дойде смелостта може да вкарате и малко насилие, няма да сте първия или последния, и на момичето ще й се доиска, що да не й се доиска.
« Последна редакция: 30 Август, 2008, 06:10:26 от чери » Активен
Страници: 1 2 [3] Разпечатай 
« назад напред »
Отиди на:  

запомни име и парола
Top Oriental Sites